לקביעת פגישה התקשרו: 054-9174719

מרב גודוביץ

מרב גודוביץ

מרב גודוביץ, מומחית לגניקולוגיה, פריון וגיל המעבר בשיטה טבעית.
נטורופתית מוסמכת ND עם למעלה מעשרים שנה ניסיון בליווי נשים וגברים בתהליכי הכניסה להריון (טיפולי פוריות), נשים בגיל המעבר, נשים עם אנדומטריוזיס ואדנומיוזיס, שחלות פוליציסטיות, בעיות השרשה, רירית רחם דקה, הורמון FSH גבוה ועוד.

6 דברים מומלצים לכל מי שמנסה להיכנס להריון

שלום לך,

אם גם את נמצאת בתהליכי פוריות ומנסה להיכנס להריון – פוסט הפוריות הבא הוא בדיוק בשבילך ויקפיץ את הפוריות שלך קדימה.

היום נצעד יחד שישה צעדי פוריות קדימה עם 6 דברים מומלצים שכדאי לך לשלב או להימנע כאשר את מנסה להיכנס להריון.

אז בואי נצא לדרך יחד וישר לקפה של הבוקר:

  1. קפאין ואלכוהול: להנות מכוס קפה מפנקת על הבוקר או לשתות מדי פעם כוס יין אילו ההנאות הקטנות של החיים. אך מינונים גבוהים מדי משפיעים לרעה על האיזון ההורמונאלי ועל הכניסה להריון. מתינות זה שם המשחק.
  2. פרפרי הלילה – הולכים לישון מאוחר מאוד בלילה? שינה מאוחרת משפיעה לא לטובה על האיזון וחשוב לתת לגוף את המנוחה שהוא זקוק לה. תופתעי לדעת שמדובר בלפחות 7 שעות שינה בלילה. במיוחד אם עוברת טיפולי פוריות ועל הגוף מופעלים לחצים ועומסים גדולים.
  3. תזונה מותאמת לאיזון ההורמונאלי הספציפי שלך – חשוב לתת לגוף שלך את המזונות החשובים והטובים שלו על פי בעיית הפוריות. אם מדובר בשחלות פוליציסטיות או איכות ביציות או אנדומטריוזיס ועוד כך גם התזונה המותאמת ספציפית לגורם שמעכב את ההיריון שלך.
  4. עומס סטרס וחרדות – כן! כן! כמה פעמים כבר שמעת את המשפט תירגעי וזה יקרה. כאילו שיש לנו כפתור כיבוי בגוף שלוחצים עליו וכל הסטרס נעלם. הלוואי, נכון?
    שילוב של שיטות טבעיות כמו נשימות, יוגה, פעילות גופנית, הליכה על שפת הים…. ועוד. כולן טבעיות ויכולות למתן את רמת הסטרס והן כן בשליטה שלך.
  5. להקשיב לגוף שלך – כולנו רצים לדר' גוגל ומוציאים המלצות שכנראה נכונים לנשים אחרות אבל הקשיבי לגוף שלך – האם זה נכון גם לך ולפוריות שלך?
  6. קינוחים, ממתקים, וכל מני מזונות המקפיצים רמות סוכר בדם – הם מפריעים לגוף להיות מאוזן, הם פוגעים באיכות הביציות שלך וגם תורמים לעלייה במשקל. גם כאן מתינות היא שם המשחק.

שינויים קטנים בשגרת החיים שלך וגם את יכולה להכין את הגוף לנתיב המהיר והמאוזן להריון ולתינוק.

לייעוץ מותאם אישית מוזמנת ליצור קשר

אני פה בשבילך ובשביל ההיריון שלך

מרב גודוביץ

נטורופתית לפוריות

דברו איתי מחכה להכיר ולעזור
מרב גודוביץ

דילוג לתוכן