חדש בקליניקה: נושמות בשביל להרות!

טיפולי פוריות

החיים המודרניים מלאים בלחצים, עבודה, בית ומעל כל אלא גם הגיעו הטיפולים. עומס זה גורם לנו לחולשה באגן, אנרגיה נמוכה וסירקולצית דם נמוכה. חוסר סירקולציה מונע זרימת דם, מפריע להגעה רציפה וטובה של נוטריאנטים (ויטמינים, מינראלים…) לאזור ומהווה גורם משבש משמעותי המפריע לאישה להיכנס להריון.

שיטת 'גיארם' הינה שיטת טיפול נשימתית שפותחה על ידי פיזיותרפיסט צרפתי. השיטה מבוססת על אימון נשימתי עם משאף ובשלב מתקדם גם מכשיר הסימולציה הStimflow .  המכשיר מעורר ומחזק את השרירים באזור ויוצר איזון מבוקר.

למה זה חשוב לך?

רובנו נושמות נשימה שטחית ולא מאוזנת מה שמחריף את החולשה באזור הרחם. לימוד של טכניקה בשיטת זו מאפשרת לך לנשום נכון כמו שנשמנו שהיינו ילדים. שפע של מתנות מקבלים בתהליך:

  • מחזקים את השרירים המקיפים את הרחם ובכך יוצרים סירקולציה טובה.
  • אנרגיה, דם, ומזון יזרמו חופשי ויתנו שפע לאזור
  • לא רק שהשיטה תסייע לך להיכנס להריון אלא גם מחזקת את השרירים שיעזרו לך בחודשי ההיריון המתקדמים ובלידה.
  • חיזוק האזור גם משפיע לטובה על מערכת העיכול ומסייע גם במקרה של עצירות וירידה במשקל.

הפוריות שלך מורכבת ומושפעת מגורמים רבים. טכניקה זו משולבת ביחד עם שאר האלמנטים של התזונה, התוספים, צמחי המרפא, טכניקת הנשימה המודעת ומעניק לך שיפור פוריות בזוויות רבות.

מה עושים:

לומדים לאזן את הגוף באמצעות הנשימה תוך שילוב מערך השרירים באזור האגן. הלמידה הדרגתית ובדרגות קושי עולות כדי להתאים לכל אחת את הדרך הייחודית לה.

כיצד:

המשאף והמכשיר תדרים הם כלי עזר נפלאים המשתלבים בתהליך ומאפשרים לימוד מחדש של טכניקה זו עד לחיזוק מדורג של שרירי רצפת האגן והרקמות הרכות .

איפה מתקיים:

לומדים בקליניקה ומיישמים בבית עד להצלחה.