מרב גודוביץ, מומחית לפריון בשיטה טבעית, בעזרת רפואה נטורפתית (מוסמכת ND). למעלה מעשרים שנה שאני מלווה נשים וזוגות בתהליכי הכניסה להריון, לרוב במקביל לטיפולים הרפואיים הקונבנציונאלים.

הקליניקה מתמחה בגניקולוגיה ופוריות וכוללת אספקטים רחבים מאוד בפוריות האישה (אנדומטריוזיס, פיברומיאלגייה, כניסה להריון, תמיכה בטיפולי פוריות, סרטן הורמונאלי, שחלות פוליציסטיות ועוד. 


הגישה שלי מאחדת את טיפולי הגוף והנפש, שהם אחד בעיני. היא כוללת יעוץ תזונתי ותפריט מיוחד לנשים ולגברים, לתמיכה בתהליכים גופניים, וכן עבודה עם נשימות, וליווי רגשי התומך בתהליכים מקבילים שעוברת הנפש. אני משתפת פעולה עם רופאי נשים ומומחים לתחום הפריון בישראל, וכן מטפלים אלטרנטיביים בשיטות שונות. יחד עם תפריט תזונתי מיוחד, אנחנו מכינים את הגוף לקליטה של הריון טבעי ובריא.


אני בוגרת מסלול של תזונה טבעית ומוסמכת כנטורופתית, עם התמקצעות בתחום גניקולוגיה ופריון, בצמחי מרפא, דיקור סיני ובתזונה. בעלת תואר ראשון במדעי המזון ואפילו תואר שני במנהל עסקים.


ההצלחות הרבות שהיו לי במהלך השנים והחיוכים המאושרים של כל כך הרבה תינוקות, אימהות ואבות, מוכיחים לי בכל פעם מחדש שאני נמצאת במקום הנכון. אני מודה לכל אחת ואחד מכם על הזכות שניתנה לי לתמוך בתהליך שיכול להפוך כל אישה לאמא.

לחצו לגישה לקליניקות במרכז:

הקליניקה ביהוד ממוקמת בבנין – טופ רסקו הממוקם במרכז יהוד שברחוב העצמאות 40 קומה ראשונה חדר 102 בקליניקה של דר' קובי.
הקליניקה בתל אביב ממוקמת ברחוב הברזל 9 א', לא רחוק מאסותא, קומה רביעית בתוך מרפאת רופאים מומחים.

התינוקות של לקוחותיי מוכיחים כי אפשר להגיע להריון ותינוק בתהליך של תזונה ייחודית. עבורי זו זכות לעזור לאנשים להיכנס להריון ולהקים משפחה ואני מוקירה כל אחת ואחד מכם בליבי.

רוצה להכין את גופך להריון ? לשפר את הפוריות באופן טבעי ובנוסף לטיפולים קונבנציונאליים ?

אני מזמינה אתכם לעשות צעד קדימה. הגוף שלך יגיד לך תודה.

ליצירת קשר ותיאום פגישה התקשרו אלי 054-9174719
או לחצו כאן להשארת פרטיכם ואחזור אליכם בשעות הקרובות.

שיהיה לכם יום נפלא. מרב.