הפגישה הראשונה בינינו היא החשובה מכולן וגם פשוטה ונעימה. כל מטרתה היא לערוך בינינו היכרות ואבחון, במהלכה יתברר אם שיטת הטיפול שאני מציעה אכן מתאימה לך.

אין סיבה למתח, אין מקום לדאגה, כאן לא ייחרצו גורלות ולא ייחרבו עולמות. להיפך, במהלך הפגישה, שאורכת בין שעה לשעה וחצי, אשמע ממך על ההסטוריה של הטיפולים אותן עברת. אלמד ממך על הבעיות איתן את מתמודדת, עד כמה מתחים ולחצים משפיעים על התהליכים הגופניים שאת עוברת ועד כמה את מוכנה לשיטת הטיפול הייחודית שאני מציעה.
אין צורך לערוך בדיקות לפני כן, אבל יש להביא תוצאות של בדיקות דם שכבר נעשו ופרופיל הורמונאלי, וכן סיכומי ניתוח, אם נעשו (רק בתחום הגניקולוגי).

כדאי להגיע נינוחים, רגועים, זו בסך הכל פגישת היכרות. אין צורך אפילו להתאפר, כיוון שהעור הוא חלק מהאיבחון וכדאי שיהיה נקי מאיפור.
אם נרגיש שאנחנו מתאימות זו לזו ומעוניינות ללכת יחד את כברת הדרך בה אוכל לתמוך בתהליכי הפריון הטבעיים שלך, נוכל לקבוע מפגשים נוספים, בהם כבר נגבש ביחד תפריט דינמי, המותאם לכל אחת באופן אישי, על פי אורח חייה ולפיכך הסיכוי להתמיד בו גדול יותר.
במפגשים הבאים כבר נתחיל לעבוד על נשימות, נתאים פורמולות של צמחי מרפא מערביים, נבחר יחד תוספי תזונה רלוונטיים, ובכל פגישה מחדש נהיה גמישים ונתאים את הטיפול לתהליך ההורמונאלי הניתן על ידי הרופא.